Rys historyczny Wychowankowie Wychowawcy Pedagog Aktualności
Brak wolnych miejsc

Aktualności


przeszukiwarka | << poprzednie | następne >>

Święta w POW Nr 1 Trzemiętowo

23 grudnia 2016
W dniu 12.12.2016r. zorganizowana została przez Gazetę Pomorską oraz Family Park akcja charytatywna „Uśmiechnięty Dzień”, w której uczestniczyli wychowankowie Placówki Opiekuńczo- Wychowawczej Nr 1 w Trzemiętowie. Pobyt w Family Parku wychowankom umilało wiele atrakcji tj. spotkanie z Mikołajem, zabawy z elfem, pokaz Profesora Ciekawskiego, korzystanie z armatek i samochodzików. Po zabawach dzieci otrzymały poczęstunek oraz prezenty. Za wspólną zabawę bardzo dziękujemy.

W grudniu 2016r. wychowanków placówki obdarowali: Pan Radosław Jakubczak oraz Marcin Kwiatkowski, klasa Technikum Ekonomicznego w Koronowie, Fundacja Wawel Z Rodziną, pan Kokosza Sławomir, Stowarzyszenie Dziecięca Ostoja, Starosta Powiatu Bydgoskiego, SRTB- dzieciom, Samorząd Województwa Kujawsko Pomorskiego wraz z firmą Ferrero, Klub Awangarda Bydgoszcz, pan Ireneusz Szymański

W dniu 21.12.2016r. w naszej placówce odbyło się spotkanie opłatkowe. Gościliśmy pracowników Zakładu Karnego w Potulicach. Podczas spotkania dzieliliśmy się opłatkiem, było wspólne kolędowanie, a na koniec wychowankowie obdarowani zostali wspaniałymi prezentami, wśród których tradycją był rower. Z twarzy dzieci nie znikał uśmiech, wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Dyrektor Centrum, pracownicy i wychowankowie Placówki Opiekuńczo- Wychowawczej Nr 1 w Trzemiętowie serdecznie dziękują za pamięć, wieloletnią współpracę, wiele wspaniałych życzeń świątecznych, ciepłą atmosferę, wspólną zabawę, kolędowanie oraz świąteczne upominki. Państwa obecność i wsparcie wywołało mnóstwo uśmiechu i radości na twarzach dzieci.
Jednocześnie z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim zdrowych, pogodnych świąt, dużo ciepła rodzinnego, a w Nowym 2017 roku spełniania wszelkich marzeń.
JJ.


CAPOW W TRZEMIĘTOWIE

Trzemiętowo 17
86-014 Sicienko
Powiat Bydgoski
woj. Kujawsko-Pomorskie

tel./fax (0 52) 3815024
fax (052) 3815107

NIP 967-00-56-817

Dyrektor CAPOW: Mirosław Urbaczewski
e-mail: sekretariat@domdziecka.lo.pl

www.wychowanie.republika.pl
 
Wykonanie i utrzymanie strony dzięki pomocy Logonet Sp. z o.o.